یکی از ماشین های لباسشویی که در بازار طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است برند بوش است. این برند به دلیل تولیدات با کیفیت و به روزی که دارد نظر خیلی از مشتریان این دسته را به خود جذب کرده است. ولی کیفیت ساخت و نوع برند و کشور سازنده دلیل محکمی بر عدم خرابی و ایجاد ارور در دستگاه ها نیست. برخی از ارورها به صورت رایج و مشترک در برخی از مدل ها به صورت روال ایجاد می شود که راه حل های متفاوت و گاها شبیه به هم دارند. در این بین ماشین های لباسشویی بوش از این قائده مستثنی نیست و برخی از ارورها به صورت رایج و روال در برخی از مدل های آن مشهود است. در این مقاله قصد داریم در مورد یکی از اروهای ماشین لباسشویی بوش که شاید سوال شما هم باشد با شما صحبت نماییم. در ادامه این مقاله موارد مهم و فنی بسیاری را بررسی می نماییم که لازم است برای کسب اطلاع از دلایل این ارور آن ها را با دقت مطالعه نمایید. در ادامه با پارسیان سرویس همراه باشید.

بررسی ارور e11 در ماشین لباسشویی بوش

همانطور که در ادامه این مقاله اشاره کردیم قصد داریم در مورد ارور e11 ماشین لباسشویی بوش با شما صحبت کنیم. ارور e11 یکی از ارورهایی است که نمایش و مواجهه با آن دلایل متعدد زیادی دارد و خرابی برخی از قطعات می تواند موجب نمایش این ارور در ماشین لباسشویی بوش باشد. خرابی برخی از این قطعات که در این مقاله بررسی می شود می تواند به صورت تخصصی و فنی ایجاد شود و نیاز است برای رفع آن ها به متخصص امر مراجعه نمایید. لازم است بدانید خرابی برخی از قطعات در ماشین لباسشویی می تواند سبب ایجاد مشکل در بخش ها و قطعات دیگر ماشین لباسشویی بوش شود. پس لازم است در اولین فرصتی که دارید نسب به رفع آن اقدامات لازم را انجام دهید و لازم به ذکر است موارد فنی و تخصصی را به طور حتم با کمک متخصصین ما در بخش تعمیر ماشین لباسشویی بوش بررسی و رفع نمایید.

دلایل ارور e11 در ماشین لباسشویی بوش

همانطور که گفته شد برخی از ارورها در ماشین لباسشویی بوش می تواند به دلیل خرابی برخی از قطعات دیگر رخ دهد. ولی به صورت کلی بخواهیم در مورد دلیل ارور e11 در ماشین لباسشویی بوش اشاره داشته باشیم باید بگوییم که این ارور دلیلش گرمای بیش از حد و خرابی در قطعات مرتبط به تنظیم درجه دمای آب است. ولی باید به صورت تخصصی بخش هایی که موجب ایجاد این ارور در ماشین لباسشویی می شوند را برای شما در این بخش از مقاله بررسی نماییم. موارد زیر را به صورت کامل مطالعه و نکات را به صورت دقیق در نظر داشته باشید.

  • خرابی حسگر حرارتی در ماشین لباسشویی بوش
  • ایجاد مشکل و یا سوختگی در برد ماشین لباسشویی بوش
  • دمای بالا و بیش از حد در ماشین لباسشویی بوش

کاربردی: نمایندگی ماشین لباسشویی بوش

دمای بالای آب و ارور e11 ماشین لباسشویی بوش

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره داشتیم دمای بالای آب در ماشین لباسشویی بوش موجب نمایش ارور e11 است. دمای بالای آب در اکثر ماشین های لباسشویی توسط سنسورها بررسی و تنظیم می شوند لازم است بدانید یکی از علائمی که می توانید تشخیص دهید که گرمای بیش از حد آب موجب این ارور شده است چروک شدن لباس ها بعد از شستشو است. توجه داشته باشید بسته به برنامه ماشین لباسشویی و نوع لباسی که در آن قرار داده اید باید دمای آب را در دستگاه تنظیم نمایید. باید دقت داشته باشید در حین شستشو دمایی که برای آب تنظیم کرده اید را بررسی و چک کنید که در این صورت موجب می شود خیلی زود از نمایش ارور e11 جلوگیری کرده باشید.

مشکل و خرابی حسگر حرارتی ماشین لباسشویی بوش و ارور e11

یکی دیگر از دلایلی که موجب می شود این ارور در ماشین لباسشویی بوش نمایش داده شود خرابی حسگر حرارتی ماشین لباسشویی بوش است. باید توجه داشته باشید همانطور که در بخش قبل به دلیل بالا بودن دمای آب در ماشین لباسشویی بوش اشاره داشتیم اگر بعد از بررسی متوجه شدید که دمای دستگاه را در درجه مناسب قرار داده اید ولی نا خواسته درجه دما بالا رفته است به طور حتم خرابی از حسگر حرارتی دستگاه است. وظیفه حسگر حرارتی در ماشین لباسشویی تنظیم دمای آب متناسب با برنامه انتخابی در ماشین لباسشویی بوش است اگر این حسگر دچار خرابی و یا مشکلی شود به طور حتم دمای آب به بالاترین حد ممکن می رسد یا شاهد نمایش ارور e11 خواهیم بود.

مقاله مرتبط: بررسی ارور E10 در ماشین لباسشویی بوش

خرابی برد ماشین لباسشویی برد و ارور e11

یکی دیگر از قطعاتی که خرابی آن می تواند در نمایش ارور e11 نقش مهمی را ایفا نماید برد است. وظیفه برد در تمام ماشین های لباسشویی همانند مغز عمل می کند تمام فرآیندهای بررسی و تنظیمات و برنامه های ماشین لباسشویی بر عهده برد ماشین لباسشویی است. برخی اوقات خرابی و مشکل در بردها می تواند به صورت وسیع بخش های دیگر ماشین لباسشویی را تحت تاثیر قرار دهد و این مشکل تا جایی پیش می رود که حتی موجب خرابی و سوختن قطعات دیگر ماشین لباسشویی می شود. طبیعی است که خرابی برد در ارور e11 نقش موثری ایفا کند و همانطور که گفته شد خرابی برد می تواند تنظیم دما را و سنسورهایی که وظیفه این امر را عهده دار هستند را تحت تاثیر قرار دهد. یکی دیگر از وظایف برد در ماشین های لباسشویی تنظیم دما در برنامه هاست که طبیعی است این مشکل را برای ماشین لباسشویی بوش ایجاد نماید.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله دلایل ارور e11 بررسی شد باید دریافته باشید که رفع این ارور و بررسی عواملی که در این ارور موثر هستند بر عهده تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش است. لازم به ذکر است در صورت رفع عیب و برطرف کردن این ارور در ماشین لباسشویی بوش به طور حتم با متخصصین ما در بخش فنی پارسیان سرویس که شماره های آن در پایان این مقاله قرار گرفته است تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما در سریعترین زمان ممکن به محل شما مراجعه و اقدام به رفع این ارور و مشکل نمایند.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *