یکی از ماشین های لباسشویی که در بین ایرانیان بسیار پرطرفدار است دوو می باشد. این ماشین لباسشویی بخاطر ویژگی ها و امکاناتی که دارا می باشد در بین مشتریان محبوب واقع شده است. یکی از ویژگی هایی که در ماشین لباسشویی دوو و مدل های آن بسیار زبانزد شده است برنامه های شستشوی متنوع در آن است. این برنامه های شستشو می تواند به شما کمک کند که بدون صدمه وارد شدن به لباس و یا افت کیفیت در بهترین حالت آن را شستشو دهید. شناخت این برنامه ها می تواند به شما کمک کند که ماشین لباسشویی خود را در بهترین شرایط نگهداری و در مصرف انرژی آن صرفه جویی نمایید. در مقاله پیش رو قصد داریم برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی دوو را برای شما بررسی نماییم. لازم است این مقاله را تا انتهای آن مطالعه و موارد را در شستشوی لباس ها به کار ببندید. در ادامه با پارسیان سرویس همراه باشید.

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی دوو

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح دادیم در ماشین های لباسشویی دوو تنوع در برنامه های شستشو را شاهد هستیم. این تنوع به کاربر کمک می کند تا بتواند لباس های بیشتری در ماشین لباسشویی شستشو دهد و شما می توانید در بهترین شرایط لباس ها را شستشو دهید. .لی لازم است این برنامه های شستشو را بشناسید و بتوانید تشخیص دهید هرکدام از آن ها برای چه نوع از لباسی و با چه حد از کثیفی مناسب است و کاربرد دارد. با شناخت برنامه های ماشین لباسشویی می توانید هم در مصرف انرژی و هم در حفاظت از ماشین لباسشویی دوو نقش بسزایی ایفا نمایید. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد برنامه های شستشو در ماشین های لباسشویی دوو با شما صحبت نماییم. در ادامه این مقاله با ماهمراه و موارد را به صورت کامل مطالعه نمایید.

کاربردی: نمایندگی ماشین لباسشویی دوو در تهران

برنامه ماشین لباسشویی دوو Cotton

یکی از برنامه های ماشین لباسشویی دوو Cotton می باشد. همانطور که از نام این برنامه مشخص است، مناسب برای شستن برخی از لباس های زیر و لباس های سبک مانند لباس خواب و لباس با جنس کتان می باشد.

برنامه Mix و یا ترکیبی در ماشین لباسشویی دوو

یکی دیگر از برنامه های شستن در ماشین لباسشویی دوو است که بسیار هم کاربردی و سفارشی است. این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی دوو مناسب برای شستن لباس های مخلوط با رنگبندی های متفاوت است. در این برنامه شستشو نباید لباس های ظریف را شستشو دهید.

برنامه ماشین لباسشویی دوو Cotton Large

یکی از برنامه های خاص در ماشین های لباسشویی دوو که شاید کاربرد زیادی هم دارد این برنامه است. این برنامه شستشوی ماشین لباسشویی دوو مناسب برای لباس های کتان بزرگ و سنگین است. در این برنامه می توانید پارچه با جنس نخ که سایز بزرگی دارند را شستشو دهید.

برنامه شستشوی Duvet در ماشین لباسشویی دوو

یکی از برنامه های خاص دیگر که در ماشین لباسشویی دوو شاهد وجود آن هستیم. این برنامه شستشو مناسب برای شستن لحاف،روکش مبل و روتخختی می باشد. با این برنامه می توانید پارچه های بزرگ را شستشو دهید.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در تهران

برنامه ماشین لباسشویی دوو Easy Care

یکی دیگر از برنامه های پرکاربرد در ماشین لباسشویی دوو می باشد. این برنامه برای شستشوی لباس های حساس و چروک می باشد. در این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی دوو بعد از اتمام لباس ها بدون چروک تحویل داده می شوند.

برنامه baby Care در ماشین لباسشویی دوو

یکی از برنامه های لازم در هر ماشین لباسشویی می باشد که وجود آن ضروری و اجتناب ناپذیر است. این برنامه برای شستن لباس های کودک و نوزاد و لباس هایی که دارای لکه های بزرگ هستند مناسب است.

برنامه Sports Wear ماشین لباسشویی دوو

لباس های ورزشی هم حساس و هم ممکن است کثیفی زیادی را داشته باشند. لباس های ورزشی به دلیل اینکه ممکن است به صورت روزمره استفاده شوند باید در شستشو دقت لازم را داشته باشیم. این برنامه شستشو مناسب برای شستن لباس های ورزشی است و بوی بد را به راحتی و با مصرف کم انرژی از آن ها می زداید.

برنامه لباسشویی دوو Gentie Care

این برنامه شستشو که شاید یکی از ویژگی های خاص ماشین لباسشویی دوو محسوب شود. در این برنامه می توانید از خشک کن در دور آرام بهره بجویید. این برنامه شستشو از وارد شدن آسیب به الیاف پارچه جلوگیری کرده و لباس ها را به شما تمیز و درخشان تحویل می دهد.

برنامه شستشو Hygiene در ماشین لباسشویی دوو

این برنامه شستشو می تواند بسیار کاربردی باشد زیرا برای شستن لباس های سبک و توری و برخی از لباس های زیر کاربرد دارد. در این برنامه می توانید لباس های خواب هم شستشو دهید.

برنامه Dark Wash در ماشین لباسشویی دوو

یکی دیگر از برنامه های کاربردی در ماشین های لباسشویی دوو برنامه Dark Wash است. همانطور که از نام این برنامه مشخص است برای شستن لباس ها با رنگ تیره مناسب است.

مقاله کاربردی: ارورها و مشکلات رایج در ماشین لباسشویی دوو

برنامه شستشو در ماشین لباسشویی دوو Silent Wash

یکی دیگر از برنامه های خاص در ماشین لباسشویی دوو Silent Wash است. این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی دوو به شما کمک می کند که بدون صدا لباس ها را شستشو دهید.

برنامه ماشین لباسشویی دوو Cotton Eco

یکی از گزینه های پرکاربرد در هر ماشین لباسشویی که کاربرد زیادی هم دارا می باشد Eco است. این گزینه به معنی شستن لباس ها به صورت اقتصادی یا کم مصرف است. حال برنامه Cotton Eco برای شستن لباس های نخی به صورت اقتصادی و کم مصرف کاربرد دارد.

برنامه Wool ماشین لباسشویی دوو

یکی از برنامه های پرکاربرد به خصوص در فصل سرما این برنامه است. این برنامه شستشو مناسب برای شستن لباس های پشمی و زمستانی است.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]ریدایرکت 404 به صفحه اصلی با افزونه برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید. [button color=”blue” size=”medium” link=”https://blogten.ir/redir-4040-to-homepage/” icon=”” target=”false” follow=”false” sponsored=”false”]ریدایرکت 404 به صفحه اصلی[/button][/box]

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم در مورد برنامه های ماشین لباسشویی دوو با شما صحبت کنیم. لازم است برای اینکه به طور کامل و اختصاصی با برنامه های ماشین لباسشویی خود آشنا شوید ابتدا به سراغ دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی دوو بروید. لازم به ذکر است در صورت هرگونه مشکل در ماشین لباسشویی به طور حتم نیاز است با متخصصین ما در پارسیان سرویس تماس بگیرید. شماره های تماس ما برای رزرو خدمات در آخر مقاله برای شما قرار گرفته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *